Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

LOCKHEED MARTIN ZAROBIŁ W PIERWSZEJ POŁOWIE ROKU 3,6 MLD DOLARÓW

Lockheed Martin producent myśliwców wielozadaniowych piątej generacji F-35 Lightning II od stycznia do czerwca bieżącego roku odnotował 3 miliardy 652 miliony dolarów zysku.

LOCKHEED MARTIN ZAROBIŁ W PIERWSZEJ POŁOWIE ROKU 3,6 MLD DOLARÓW

Amerykański dostawca uzbrojenia, systemów radarowych i technologii kosmicznej zanotował większy zysk o 9% w pierwszym półroczu 2021 roku niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Zysk wyniósł 3 miliardy 652 miliony dolarów przy przychodach na poziomie 33 miliardów 280 milionów dolarów, które wzrosły o 4% w stosunku do 2020 roku.

CZYTAJ TEŻ: WYNIKI AMAZONA WPRAWIŁY INWESTORÓW W EUFORIĘ. AWS ROŚNIE NAJSZYBCIEJ

Konsorcjum cały czas realizuje kontrakty na dostawę nowych statków powietrznych, bomb i zdalnie sterowanych rakiet amerykańskiej armii. Te sektory posiadają 56% udział w sprzedaży spółki.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

LOCKHEED MARTIN ZAROBIŁ W PIERWSZEJ POŁOWIE ROKU 3,6 MLD DOLARÓW

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Zdaniem polskiego rządu Komisja Europejska nie może pomagać Rosji w omijaniu sankcji. Chodzi o wytyczne KE budzącą kontrowersje interpretację tego, w jaki sposób kraje...

POLSKA

Wizyty na stacjach benzynowych w ostatni weekend przyprawiły o ból głowy kierowców. Do wysokich cen oleju napędowego teraz dołączyła benzyna - popularna 95 na...

ŚWIAT

A za oceanem senat zatwierdził kandydaturę Jerome'a Powella na drugą kadencję jako szefa amerykańskiej rezerwy federalnej.

POLSKA

Od 1 lipca stawka PIT spadnie z 17 do 12 procent. To jedna ze zmian wprowadzonych przyjętą wczoraj przez Sejm nowelizacją.

%d bloggers like this: