Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

LEPSZE WYNIKI ALLEGRO

ALLEGRO

Skorygowana EBITDA allegro w drugim kwartale tego roku wyniosła ponad 580 milionów złotych co oznacza wzrost o blisko 20% w ujęciu rocznym.

Wartość sprzedaży brutto (GMV) z działalności w Polsce wzrosła w drugim kwartale o ponad 10% r/r do 13 i pół mld zł, znacząco przewyższając dynamikę sprzedaży detalicznej w Polsce. W całym pierwszym półroczu GMV zwiększyła się o 12,6 proc.

CZYTAJ TEŻ: MARAZM NA WALL STREET

Przychody z działalności w Polsce wzrosły o ok 18 i pół procent r/r do prawie 2 mld zł w drugim kwartale i o 20 proc. r/r w pierwszym półroczu dzięki większej monetyzacji i wyraźnemu wzrostowi przychodów z działalności reklamowej.

Liczba aktywnych kupujących na Allegro wzrosła piąty kwartał z rzędu, osiągając poziom 14,3 mln w drugim kwartale tego roku.

LEPSZE WYNIKI ALLEGRO

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d