Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

LEKKIE WZROSTY NA WALL STREET

WZROSTY NA WALL STREET

Inwestorzy w Stanach czekają dziś na dane o inflacji producenckiej, które otrzymają o 14:30.

Gośćmi czwartkowego zamknięcia w Nowym Jorku byli przedstawiciele znanej w każdym zagłębiu biurowym firmy Otis produkującej windy.

CZYTAJ TEŻ: OD DZISIAJ MOŻNA ROZLICZYĆ PIT ZA 2023, ALE SĄ PROBLEMY Z LOGOWANIEM (ROZMOWA)

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Walgreens, która zyskała 3.48%. Najsłabiej wypadła spółka Cisco, która spadła 2,43% po tym, jak spółka poinformowała, że zwolni 5% załogi, czyli około 4250 stanowisk pracy.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Zebra, dostarczająca skanery kodów kreskowych, która zyskała 12,17% mimo pogarszających się prognoz sprzedaży. Największe straty zanotowała spółka West Pharmaceutical , która była pod kreską 14,08% po rozczarowujących prognozach sprzedaży na 2024 rok.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

LEKKIE WZROSTY NA WALL STREET

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

USA

Wygrana Donalda Trumpa może oznaczać rewolucję na Wall Street. Kandydat do fotelu prezydenta USA zapowiada zniesienie części przepisów, które zostały uchwalone po kryzysie bankowym...

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.