Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES I POLITYKA

ŁAD, PODATKI I PRAKTYKA NA ANTENIE BIZNES24

Od zakupów kontrolowanych po rozliczanie spółek holdingowych. Nowy ład przyniesie nowe rozwiązania, które trzeba umieć zastosować. Lub odnaleźć się w sytuacji. Jeśli pracownik zapomni podać paragon… tajnemu agentowi Skarbówki. Albo przed firmowymi zakupami: bo różnych rzeczy nie odliczymy już od kosztów uzyskania przychodów. Ale z drugiej strony są i nowe ulgi podatkowe. Niektóre – jak ta dla klasy średniej – dość trudne do wyliczenia.

ŁAD, PODATKI I PRAKTYKA NA ANTENIE BIZNES24

BIZNES24 i kancelaria MDDP wybrały do prześwietlenia 20 najistotniejszych zmian podatkowych. Oglądaj w BIZNES24 przez cały grudzień od poniedziałku do piątku o 17:30 (premiera), oraz o 21:30, 23:00, a następnego dnia o 7:00 i 8:00. Partnerem merytorycznym programu Ład, Pieniądze i Praktyka jest MDDP – największa i najbardziej utytułowana polska, niezależna firma doradztwa podatkowego. Eksperci MDDP codziennie pomagają widzom telewizji BIZNES24 przygotować się do podatkowych zmian, które 1 stycznia obejmą wszystkich podatników w Polsce.

CZYTAJ TEŻ: ULGI NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTWA (ROZMOWA)


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ŁAD, PODATKI I PRAKTYKA NA ANTENIE BIZNES24

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wiceminister finansów Artur Soboń o nadchodzących zmianach w CIT w rozmowie z Marcinem Dobrowolskim z BIZNES24.

POLSKA

Od 1 lipca stawka PIT spadnie z 17 do 12 procent. To jedna ze zmian wprowadzonych przyjętą wczoraj przez Sejm nowelizacją.

POLSKA

Dzisiaj ostatni dzień na złożenie PIT - termin upływa o północy.

POLSKA

Rząd proponuje obniżkę podatków. Tym razem naprawdę. Ale obniżkę w stosunku do podwyżki, którą m.in. przedsiębiorcom zafundował w ramach Polskiego Ładu.

%d bloggers like this: