Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

KURS GRUPY PRACUJ -2%

Kurs Grupy Pracuj spadł o 2 procent i wyniósł 72.5 zł.Akcje zadebiutowały na giełdzie w cenie zapowiadanej przez spółkę.

KURS GRUPY PRACUJ

Łączna wartość oferty publicznej wyniosła ponad mld zł, a kapitalizacja spółki przekroczyła 5 mld zł.

KURS GRUPY PRACUJ – nowy etap

„Dzisiaj rozpoczynamy nowy etap w historii firmy, już jako spółka giełdowa. Zakasujemy rękawy i zabieramy się do dalszej pracy. Mamy ambitne plany i – co najważniejsze – gotowy na ich realizację i nowe wyzwania wspaniały zespół ponad 800 osób, które tworzą Grupę Pracuj” – powiedział prezes i główny akcjonariusz Przemysław Gacek, cytowany w komunikacie.

Oferta objęła 15 mln akcji, co stanowi 22 procent kapitału spółki.
Wartość oferty to ponad 1 miliard złotych.

CZYTAJ TEŻ: PEPCO Z DWUCYFROWYM WZROSTEM PRZYCHODÓW

KURS GRUPY PRACUJ – oferta

Grupa Pracuj jest platformą technologiczną w branży HR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, która świadczy usługi wsparcia przedsiębiorstw w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Grupa Pracuj ułatwia użytkownikom jej serwisów znalezienie odpowiedniego zatrudnienia umożliwiającego pełne wykorzystanie ich potencjału oraz tworzy światowej klasy technologie, które kształtują przyszłość rynku HR.

Grupa działa od ponad 20 lat w Polsce i od 15 lat na Ukrainie. Marki należące do Grupy tworzą zaawansowany cyfrowy ekosystem dla branży HR, spośród których najważniejsze to Pracuj.pl, Robota.ua i eRecruiter.

BIZNES24 online
Telewizja BIZNES24 również online – oglądaj na https://biznes24.tv

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...

GPW

Tak czerwono w WIG20 nie było od dawna – we wtorek kilkanaście minut przed jedenastą niemal wszystkie spółki największego indeksu warszawskiej giełdy traciły wobec...

POLSKA

Dzisiaj Eco5Tech zadebiutował na NewConnect.