Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

KRYNICA VITAMIN WYPŁACI ZALICZKĘ NA DYWIDENDĘ

1.47 złotych na akcję – taką zaliczkę na poczet dywidendy za 2021 rok planuje wypłacić Krynica Vitamin . W sumie będzie to 18 mln złotych.

KRYNICA VITAMIN WYPŁACI ZALICZKĘ NA DYWIDENDĘ

Dzień ustalenia prawa akcjonariuszy do zaliczki na poczet dywidendy to 21 września, a planowany dzień wypłaty zaliczki to 28 września. Spółka podała, że koszt zaliczki zostanie pokryty z zysku za 1 półrocze tego roku oraz z kapitału zapasowego.

CZYTAJ TEŻ: INFLACJA W POLSCE 14.2% (PPI). Z TAKIMI PODWYŻKAMI MIERZĄ SIĘ FIRMY

Zarząd uważa że wypłacenie zaliczki teraz nie wpłynie na bieżącą działalność spółki ze względu na przesunięcie planowanych inwestycji w czasie.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...