Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

KRUK LECI CORAZ WYŻEJ, JEST RAPORT ZA Q1

Tuż po dzisiejszej sesji raportem za pierwszy kwartał pochwalił się Kruk i zdecydowanie jest się czym chwalić bo zysk netto grupy wzrósł w ujęciu rocznym o prawie 45 procent.

KRUK LECI CORAZ WYŻEJ, JEST RAPORT ZA Q1

Zysk netto windykacyjnej spółki za pierwsze 3 miesiące tego roku wyniósł 338 mln zł. Wyniki są zgodne z wcześniejszymi szacunkami.
Kruk podał, że wzrost zysku netto wynika głównie ze wzrostu przychodów, a te wyniosły 748 mln zł i są wyższe rok do roku o 22 procent.

Zdecydowanie największy wzrost przychodów nabytych w pierwszym kwartale zrealizowany został na rynku polskim, dodatkowo istotny wzrost przychodów został zrealizowany na rynku hiszpańskim.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.

NIERUCHOMOŚCI

Zła wiadomość dla posiadaczy nieruchomości. Od przyszłego roku posiadacze mieszkań, domów oraz gruntów zapłacą wyższe podatki.