Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BANKI

KREDYTY OPARTE O WIRON W TYM TYGODNIU

KREDYTY OPARTE O WIRON W TYM TYGODNIU

Jak się nieoficjalnie dowiedziała BIZNES24 kredyty oparte o WIRON mają pojawić się w ofercie banku Pekao S.A. jeszcze w tym tygodniu, na początek będzie to oferta skierowana do przedsiębiorstw, nieco później pojawi się szersza oferta, o czym mówiła na naszej antenie Dominika Byrska, dyrektor biura produktów i procesów kredytowych Pekao S.A.

Zgodnie z tym co powiedziała nam przedstawicielka banku Pekao S.A. kredyty będą oparte o WIRON 1M, który obecnie wynosi 5.96%. Czyli będą korzystniejsze o prawie jeden punkt procentowy niż te oparte obecnie o WIBOR.

KREDYTY OPARTE O WIRON W TYM TYGODNIU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: