Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

KONFERENCJA FED NA ŻYWO PO POLSKU DZIŚ O 19:30 W BIZNES24

Konferencja Fed na żywo po polsku – w środę, o 19:30 w telewizji BIZNES24 i na BIZNES24.tv

Po odważnej podwyżce stóp przez EBC – główna stopa wynosi już 2 procent – czas na amerykańską Rezerwę Federalną. Ekonomiści spodziewają się podwyżki również o 75 punktów bazowych – tyle, że do poziomu 4 procent.

CZYTAJ TEŻ: EBC NIE ZASKOCZYŁ RYNKÓW

Ale kluczowe dla pieniędzy inwestorów i dla światowej gospodarki jest to, co po decyzji o stopach powie Jerome Powell. Amerykańskie media twierdzą, że w niemal jednomyślnym dotychczas Federalnym Komitecie Otwartego Rynku narasta spór o tempo podnoszenia stóp.

CZYTAJ TEŻ: JASTRZĘBI SZEF FED, POWELL BOI SIĘ, ŻE AMERYKANIE PRZYWYKNĄ DO INFLACJI

O ile sam szef Fed Jerome Powell obawia się powtórki z lat 80-tych, kiedy zbyt lękliwa polityka monetarna na lata utrwaliła wysoką inflację – o tyle część członków Komitetu chce wyhamowania podwyżek.

ARCUS LINK
Tłumaczenie konferencji Jerome’a Powella zapewnia Biuro Arcus Link – dostawca specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń dla biznesu.

Co natychmiast osłabiłoby dolara i pozwoliło odetchnąć rynkom akcji i światowej gospodarce. Przedostatnia w 2022 roku konferencja szefa Fed Jerome’a Powella. Po polsku tylko w telewizji BIZNES24. W środę, 2 listopada o 19:30.

Tłumaczenie konferencji Jerome’a Powella zapewnia partner telewizji BIZNES24 – Biuro Arcus Link. Dostawca specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń dla biznesu.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym kiedy inflacja może „wyskoczyć” z celu inflacyjnego i czy z tym mogą się wiązać zmiany w stopach procentowych w najbliższych kwartałach, rozmawiał...

INFLACJA

Dynamika jednocyfrowego wzrostu cen hamuje kolejny miesiąc z rzędu. W marcu codzienne zakupy w sklepach zdrożały o 2,1% rok do roku - donosi monitorująca...

USA

Tak nerwowej reakcji na dane o amerykańskiej inflacji już dawno nie obserwowaliśmy na rynku. Chwilę po godzinie 14:30 dolar względem złotego czy euro dosłownie...

USA

Inwestorzy amerykańscy czekają na publikację w tym tygodniu istotnych danych z gospodarki, w tym na dzisiejsze dane o inflacji. Wczorajszą sesję zakończyliśmy neutralnie z...