Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

EUROPA

KONCERN ROBERT BOSCH ROZWAŻA ZAMKNIĘCIE JEDNEJ Z SWOICH FABRYK

Niemiecki koncern Robert Bosch analizuje zamknięcie swojego zakładu w Monachium. Jest to związane z wdrażaną transformacją energetyczną.

PÓŁ TYSIĄCA WNIOSKÓW W MOIM ELEKTRYKU

Najprawdopodobniej chodzi o zakład produkujący komponenty do samochodów napędzanych silnikami spalinowymi – jak donosi gazeta Merkur, na którą powołuje się agencja Bloomberg.

Bosch zakłada, że wraz z rozwojem produkcji i rynku samochodów elektrycznych spadnie zapotrzebowanie m.in. na pompy paliwowe, zawory wtryskowe i filtry płynów eksploatacyjnych.

Niemiecki rząd szacuje, że do 2030 r. na tamtejszych drogach pojawi się 14 mln samochodów elektrycznych, co wiązać się będzie z nowymi, ostrzejszymi przepisami dotyczącymi emisji spalin.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

KONCERN ROBERT BOSCH ROZWAŻA ZAMKNIĘCIE JEDNEJ Z SWOICH FABRYK

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: