Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

KOMPUTRONIK ODBIJA SIĘ PO PANDEMII

Komputronik rozpoczął w kwietniu pierwszy kwartał obrachunkowy i można stwierdzić, że wyniki są pozytywne w porównaniu z podobnym okresem zeszłego roku.

KOMPUTRONIK ODBIJA SIĘ PO PANDEMII

Sieć sklepów z elektronikom zwiększył przychody do prawie 400 mln złotych, to jest wzrost o 100 mln złotych rok do roku. Przy tak pokaźnych przychodach zyski są nieco mniejsze i w I kwartale roku obrachunkowego firma wypracowała 2 100 tys. zł. Niemniej jednak 0.5 mln złotych więcej niż przed rokiem.

Utrudnione warunki sprzedaży wywołane pandemią i zamknięciem sklepów stacjonarnych w galeriach handlowych firma rozwinęła sprzedaż online. Ten segment sprzedaży miał główny wpływ na zwiększenie przychodów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Huśtawka na akcjach Microsoftu po kwartalnych wynikach. Akcje staniały o aż 4 procent gdy Microsoft opublikował raport z przychodami i zyskiem aż o jedną...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Mercator Medical miał w czwartym kwartale kw. 7,7 mln zł straty netto, wobec niespełna 349 mln zł zysku w poprzednim roku - szacuje spółka.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...