Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

KOLEJNY BANK TNIE RATING APPLE

Coraz większe obawy o popyt na najnowsze modele Iphone powodują, że od Apple odwracają się inwestorzy. A dziś kolejny bank obciął rating technologicznego giganta zza oceanu.

REKORDOWE WYNIKI APPLE
foto: pixabay.com

Piper Sandler napisał, że słabe perspektywy makroekonomiczne dla Chin mogą wpłynąć negatywnie na popyt na smartfony Apple’a. Bank obniżył wobec tego rekomendację dla akcji spółki do neutralnej z przeważonej.

To kolejna obniżka ratingu akcji firmy w tym tygodniu – wcześniej podobną opinię wydali analitycy z Barclays. Zmienili poziom z neutralnego dla niedoważonego.

Apple była jedyną dużą spółką technologiczną, która odnotowała spadek przychodów w ciągu czterech ostatnich kwartałów.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...