Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

KNF ZATWIERDZIŁA PROSPEKT STS

W czwartek kończą się zapisy na akcje Pracuj.pl, w poniedziałek Murapolu a już szykuje się kolejne duże IPO na głównym rynku giełdy. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła dzisiaj prospekt emisyjny STS Holding.

STS HOLDING
FOT:. STS

STS to największa firma bukmacherska w Polsce, która działa również poza granicami naszego kraju. Bukmacher posiada licencję w Wielkiej Brytanii oraz Estonii.

W związku z planowanym debiutem firma nie zamierza przeprowadzać nowej emisji, a oferta obejmie wyłącznie istniejące akcje. W ramach oferty planuje się zaoferować inwestorom indywidualnym ok. 10 proc.
Obecnie 100 proc. akcji spółki należy do rodziny Juroszków.

STS Holding byłby pierwszym przedstawicielem branży bukmacherskiej na GPW.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

EUROPA

Debiut spółki Porsche bez szałowych wzrostów. Akcje kontrolowanej przez Volkswagena marki usportowionych aut zdrożały na debiucie o niecałe 2 procent.

GPW

Giełdowy STS ma zapłacić prawie 3 miliony kary za zaniedbania w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Spółka twierdzi, że odwoła się od kary od...

POLSKA

23 złote za akcję - to cena sprzedaży akcji firmy bukmacherskiej STS Holding w dniu debiutu. Wartość oferty publicznej wyniesie prawie 1.08 mld złotych...

GPW

Największy pod względem obrotów rodzimy bukmacher, firma STS Holding zamierza przeprowadzić ofertę publiczną i zadebiutować na GPW.

%d bloggers like this: