Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

KNF: STRZEŻ SIĘ TYCH FIRM

Chodzi o Ultimate Financial Solution, Invest Kingdom, Effevervescent Group LTD z siedzibą w Saint Vincent i Grenadyny oraz BDIKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

NOTOWANIA EC BĘDZIN

Komisja Nadzoru Finansowego spisała na listę ostrzeżeń cztery nowe podmioty.

Chodzi o Ultimate Financial Solution, Invest Kingdom, Effevervescent Group LTD z siedzibą w Saint Vincent i Grenadyny oraz BDIKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Urząd KNF w przypadku trzech pierwszych podmiotów skierował do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa polegającego na prowadzeniu działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez odpowiedniego zezwolenia.
Z kolei w sprawie BDIKA, KNF skierował do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ zawiadomienie dotyczące nieuprawnione prowadzenie usług płatniczych.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O akcjach Kernela i decyzji o obniżeniu kapitału zakładowego, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnących zarobkach w Polsce i o tym jak te wzrosty wpłyną na gospodarkę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Kazimierzem Sedlakiem, dyrektorem...