Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

CENY

KLIENCI SZUKAJĄ LEPSZYCH CEN

DROŻYZNA NIE ODPUSZCZA
foto: pixabay.com

Drożyzna zmieniła nawyki Polaków. Konsumenci częściej chodzą do sklepów i dłużej robią zakupy.

W I kwartale br. w placówkach dyskontów, supermarketów i hipermarketów aż o 15% rdr. wzrosła średnia liczba wizyt przypadająca na jednego kupującego. Ruch na całym tym rynku zwiększył się o 8,8% rdr., wynika z analizy technologicznej firmy Proxi.cloud.

CZYTAJ TEŻ: VAT PO NOWEMU JUŻ OD LIPCA

Nieustannie dominują dyskonty, ponieważ wygrywają poziomem cen, ofertą i bliską klientowi lokalizacją. Umożliwiają zrealizowanie niemal całego koszyka zakupowego w jednym miejscu, np. w drodze z pracy do domu. Prowadzą przede wszystkim intensywną kampanię reklamową, wmawiając nam, że są najtańsze na rynku.

KLIENCI SZUKAJĄ LEPSZYCH CEN

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: