Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

WYNIKI

KINO POLSKA TV: ZYSK NETTO W’23 +9% R/R

Ponad 3%towym wzrostem zakończyła dzisiejszych handel.
Kino Polska TV, która odnotowała w całym ubiegłym roku prawie 52 mln zł skonsolidowanego zysku netto co oznacza wzrost w ujęciu rocznym o 9%.

KINO POLSKA TV: ZYSK NETTO W'23 +9% R/R

Przychody w tym czasie wzrosły natomiast o 3% do nieco ponad 294 mln zł.

Jak napisała spółka w komunikacie:
„Powyższe rezultaty są przede wszystkim efektem wzrostu wyniku finansowego segmentu Kanały filmowe marki FilmBox i kanały tematyczne.
Wpływ na wynik Grupy mają także większe przychody w segmencie Produkcja kanałów TV, które wynikają przede wszystkim z rozpoczęcia prac nad produkcją kanałów zagranicznych dla Grupy Canal+” – czytamy w komunikacie.

W portfolio Grupy znajdują się m.in. takie kanały telewizyjne, jak: Stopklatka, Zoom TV czy Kino Polska. Akcje spółki są notowane na GPW od 2011 r, a dzisiejszy handel zakończyły na najwyższym poziomie od prawie 2 lat czyli 16zł 90 groszy za akcję.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...

UNIA EUROPEJSKA

Afera w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, która może spowodować utratę ogromnych środków z unijnej kasy.