Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

KAUFLAND OTWORZY SIĘ W NIEDZIELĘ

Kolejna sieć handlowa postanowiła obejść zakaz niedzielnego handlu. Sieć Kaufland podjęła decyzję o uruchomieniu niektórych marketów w niedziele objętych ograniczeniami handlu – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

KAUFLAND OTWORZY SIĘ W NIEDZIELĘ

Jak podaje portal począwszy od 5 września co najmniej 30 sklepów sieci Kaufland będzie legalnie działać w niedziele, korzystając z wyjątku przewidzianego dla placówek pocztowych. Początkowo odbędzie się to w ramach testów, ale prawdopodobnie w kolejnych tygodniach liczba ta będzie rosła (cała sieć liczy w Polsce około 230 marketów).

Kaufland to kolejny gracz na polskim rynku, który za pomocą wytrychu „o działalności placówek pocztowych” postanowił obejść zakaz niedzielnego handlu. Wcześniej na podobne kroki zdecydowali się m.in. właściciele Biedronku, Żabki i Carrefoura.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

KAUFLAND OTWORZY SIĘ W NIEDZIELĘ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: