Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

TECHNOLOGIA

KATASTROFA RAKIETY SPACEX

KATASTROFA RAKIETY SPACEX
źródło: Spacex twitter

Największa rakieta z hangarów Elona Muska eksplodowała 4 minuty po starcie. To był pierwszy lot rakiety Starship, na pokładzie nie było załogi.

Spacex na twitterze napisał, że w przypadku takiego testu sukces wynika z tego, czego się nauczymy, a dzisiejszy test pomoże nam poprawić niezawodność Starshipa, ponieważ SpaceX szuka drogi do życia na wielu planetach — czytamy.

Kierownictwo Spacex wielokrotnie podkreślało eksperymentalny charakter startu i twierdziło, że każdy wynik, w którym Starship wystartowałby z wyrzutni, byłby sukcesem.

Z kolei Elon Musk napisał, że gratuluje całej załodze Spacex ekscytującego startu rakiety Starship, dzięki któremu… wiele się nauczyli. Musk zapowiedział, że kolejny start odbędzie się już za kilka miesięcy.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: