Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

Kariera w BIZNES24

Studio BIZNES24

BIZNES24 jest wieloplatformowym medium biznesowym, wyrosłym w profesjonalnej telewizji, stworzonej przez zespół doświadczonych dziennikarzy telewizyjnych i biznesowych, którzy w przeszłości tworzyli i zarządzali kanałami telewizyjnymi w największych spółkach telewizyjnych w Polsce.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA W BIZNES24

  • wysyłasz nam swój swój życiorys zawodowy (Pamiętaj, że oprócz tego, że jesteśmy menedżerami – jesteśmy również dziennikarzami. To oznacza m.in., że zwracamy uwagę na komunikatywność i styl tego, co do nas piszesz.),
    • adres mailowy pod którym czekamy na wiadomość od Ciebie to hr@biznes24.pl
  • czytamy Twoją wiadomość i w ciągu trzech dni decydujemy, czy chcemy się z Tobą spotkać – najpierw wirtualnie,
  • jeśli zdecydujemy się na wirtualne spotkanie – trwa ono nie więcej, niż 30 minut. W tym czasie próbujemy się dowiedzieć jakiej pracy poszukujesz, oraz opowiadamy jak wygląda praca w BIZNES24. Uważamy, że rozpoczynanie współpracy wiąże się z ryzykiem dla obu stron. Zależy nam, żebyśmy wspólnie podejmowali decyzję o współpracy wiedząc dokładnie czego możemy się spodziewać,
  • w czasie wirtualnego spotkania rozmawiamy również o pieniądzach. Jesteśmy stacją biznesową i rozmowa o pieniądzach przychodzi nam łatwo. Dlatego najszybciej, jak to możliwe sprawdzamy, czy Twoje oczekiwania i nasz budżet na dane stanowisko posiadają zbiór wspólny,
  • po wirtualnym spotkaniu w ciągu kolejnych trzech dni roboczych obie strony decydują, czy chcą dalej rozmawiać.
  • Jeśli decydujemy się na kolejny krok w rekrutacji – spotykamy się osobiście
    • w czasie spotkania w redakcji telewizji BIZNES24 chcemy poznać Twoją osobowość. Zespół telewizji BIZNES24 jest zespołem w pełnym tego słowa znaczeniu. Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem. Ale też sporo od siebie nawzajem wymagamy. Chcemy mieć pewność, że podzielasz te same wartości (nie tylko deklaratywnie, ale również w praktyce) dotyczące
      • współpracy w zespole,
      • przekazywania ważnych i prawdziwych informacji dotyczących biznesu i rynków w sposób pozbawiony uprzedzeń.
    • Dajemy Ci również do rozwiązania zadanie, które pokazuje nam jak radzisz sobie z logicznym myśleniem i rozwiązywaniem problemów.
  • Po tym spotkaniu w ciągu tygodnia uzgadniamy wspólnie z Tobą, czy podejmujemy współpracę, na jakich warunkach i w jakim terminie.
  • Kiedy do nas trafisz – zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie oparte o przygotowaną dla Ciebie checklistę. Wdrożenie trwa zwykle około 3-5 dni (w czasie których – prócz szkolenia – rozpoczynasz już realizację własnych zadań).

Chcesz do nas dołączyć? Napisz wiadomość na adres hr@biznes24.pl

  • Może się też zdarzyć, że na dowolnym etapie zdecydujemy o tym, że nie kontynuujemy rozmowy. Dajemy wtedy jasną informację zwrotną, z czego wynika taka decyzja:
    • możemy uznać, że w tej chwili poszukujemy do zespołu osoby o innym profilu, niż Twój – ale poprosimy Cię o zgodę na zachowanie Twoich danych kontaktowych,
    • możemy też stwierdzić, że w dającej się przewidzieć przyszłości nie będziemy mieli dla Ciebie oferty (nie ma co ukrywać – oczekujemy od naszych współpracowników ponadprzeciętnych umiejętności analitycznych połączonych z ponadprzeciętnymi umiejętnościami językowymi),
    • możemy też w końcu uznać, że nasz budżet na tyle mocno rozmija się z Twoimi oczekiwaniami finansowymi, że nie ma przestrzeni na negocjacje.

KOGO POSZUKUJEMY

  • PRODUCENTKI / PRODUCENTA PROGRAMU NEWSOWEGO (praca stała)
    • Kim jest producentka/producent telewizyjny? To rodzaj project managera, którego zadaniem jest doprowadzenie to tego, żeby program pojawił się na antenie w zamierzonym czasie i jakości.
    • Żeby sprawdzić się w tej roli warto dobrze się czuć w pracy organizacyjnej, a o technologii myśleć jako czymś pomocnym, a nie kłodzie rzucanej pod nogi.
    • Doświadczenie w pracy producenta telewizyjnego zostanie przez nas docenione finansowo.

  • MANAGERKI / MANAGERA PARTNERSTW MARKETINGOWYCH (praca stała)
    • Managerka / Manager Partnerstw Marketingowych to osoba, która współtworzy koncepcje oryginalnych form komunikacji Klientów telewizji BIZNES24 w odpowiedzi na ich potrzeby komunikacyjne.
    • Praca pod kierunkiem Dyrektorki Partnerstw Marketingowych. Partnerstwa marketingowe są kluczowym elementem struktury przychodów stacji.
    • Zadania:
      • poszukiwanie potencjalnych Klientów
      • organizacja spotkań z Klientami
      • analiza potrzeb Klientów pod kątem możliwości wykorzystania narzędzi komunikacji marketingowej, jakimi dysponuje BIZNES24
      • negocjacje warunków współpracy
      • domykanie kontraktów sprzedażowych
      • rozliczanie kont klienckich
    • Kwalifikacje
      • chęć dołączenia do wyjątkowego projektu i wspólnego budowania jego sukcesu
      • komunikatywność i motywacja do samodzielnej pracy
      • doświadczenie w pracy z klientami, najlepiej w mediach biznesowych
      • znajomość specyfiki prawa prasowego i regulacji rynku mediów elektronicznych
      • biegłość w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi i programami do tworzenia prezentacji
      • umiejętność pisania zręcznych tekstów
      • zainteresowanie tematyką mediów biznesowych

  • REALIZATORA WIZJI (praca dodatkowa)
    • do wykonywania tego zadania potrzebne jest doświadczenie telewizyjne, najlepiej w dużej stacji informacyjnej.