Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

KADRY W PIGUŁCE – NOWY SEZON

Ile nieładu w Polskim Ładzie? Co czeka przedsiębiorców od pierwszego stycznia? Jak rozliczać nowe składki zdrowotne? Jak ulgę dla klasy średniej? Donata Hermann-Marciniak spieszy z odpowiedziami w nowym sezonie programu Kadry w Pigułce.

KADRY W PIGUŁCE - NOWY SEZON
Donata Hermann-Marciniak, autorka programu Kadry w Pigułce w telewizji BIZNES24

Kadry w pigułce to autorski program w BIZNES24 , który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów ze względu na poruszaną tematykę prawa pracy. Autorka programu – Donata Hermann-Marciniak w sposób praktyczny i zrozumiały omawia znowelizowane przepisy prawa pracy, porusza tematy ważne z punktu widzenia pracodawców oraz pracowników, przytacza konkretne przykłady z życia wzięte, odpowiada na pytania widzów BIZNES24.

Donata Hermann-Marciniak jest ekspertem ds. prawa pracy, autorką bloga i vloga Kadry w Pigułce, autorką licznych publikacji z zakresu prawa pracy, m.in. encyklopedię praktycznej wiedzy „Prawo pracy. First minute”, która pojawiła się w naszym programie: Pieniądze z Papieru czyli program o książkach o biznesie, finansach i ekonomii BIZNES24.

Premiera programu Kadry w Pigułce w BIZNES24 w każdy poniedziałek o 14:30.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Kampania Niezwalniam.pl w kontekście rosnącej niepewności biznesowej, ma na celu rzeczywiste wsparcie przedsiębiorstw w elastycznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, stawiając w centrum pracownika i długoterminowe...

%d bloggers like this: