Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

JSW MA PREZESA – NOWYM PREZESEM TOMASZ CUDNY

Były prezes Tauronu Wydobycie Tomasz Cudny nowym prezesem JSW – największego w Europie producenta koksu. Po dwóch miesiącach zakończyło się bezkrólewie w jastrzębskiej spółce.

JSW MA PREZESA - NOWYM PREZESEM TOMASZ CUDNY

Rada nadzorcza powierzyła w ręce Tomasza Cudnego stery jednej z większych kopalni węgla koksującego w Polsce w ramach X kadencji zarządu. Do tej pory pełnił obowiązki wiceprezesa ds. Technologii i wydobycia w JSW, które objął po lipcowej rezygnacji większości członków zarządu w wyniku takich żądań związków zawodowych działających na terenie kopalni. JSW nie zachwycił wynikami finansowymi za pierwsze półrocze tego roku, pomimo wysokich cen głównego produktu JSW.

Tomasz Cudny jest związany z górnictwem od początku swojej kariery zawodowej, piastował stanowisko prezesa zarządu w Tauron Wydobycie i Katowickim Holdingu Węglowym. Życzymy powodzenia w pomyślnym reprezentowaniu spółki.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

JSW MA PREZESA - NOWYM PREZESEM TOMASZ CUDNY

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: