Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

JSW -10% W CIĄGU TRZECH SESJI. NAJWIĘKSZY W UE PRODUCENT KOKSU ZNÓW ZE STRATĄ

JSW dziś o 5 procent w dół po zaraportowaniu straty 169 milionów złotych w II kwartale tego roku. Inwestorów nie pociesza fakt, że rok temu strata była prawie pięciokrotnie wyższa. W ciągu trzech sesji kurs JSW zjechał już o ponad 10 procent.

NAJWIĘKSZY W UE PRODUCENT KOKSU

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 178,9 mln zł w II kwartale 2021 roku wobec 1 460,4 mln zł rok wcześniej.

CZYTAJ TEŻ: CD PROJEKT ZAPŁACI INWESTOROM. UGODA WS. CYBERPUNKA

W I poł. 2021 r. spółka miała 356,5 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 977,3 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 4 177 mln zł w porównaniu z 3 425 mln zł rok wcześniej.

Grupa JSW to największy producent producent koksu w Unii Europejskiej.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

JSW -10% W CIĄGU TRZECH SESJI. NAJWIĘKSZY W UE PRODUCENT KOKSU ZNÓW ZE STRATĄ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w polskim lotnictwie cywilnym rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Andrzejem Kobielskim z linii lotniczych Enter Air.

GPW

Jednym z wygranych na fuzji Orlenu i Lotosu jest inna paliwowa firma czyli Unimot. Dzięki przejęciu m.in. spółki Lotos Terminale spółka z Opolszczyzny chce...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że indeks PMI dla przemysłu w Polsce zwiastuje niewielką nadzieję rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z ekonomistą Markiem Zuberem.

POLSKA

CCC ze stratą. Grupa CCC miała w trzecim kwartale 64,9 mln zł straty netto wobec 12,2 mln zł zysku netto w trzecim kwartale 2021...

%d bloggers like this: