Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

JEFF BEZOS ODDAŁ STERY W AMAZONIE

Jeff Bezos nie jest już szefem Amazona. Miliarder po 27 latach stanowisko dyrektora wykonawczego powierzył swojemu bliskiemu współpracownikowi Andy’emu Jassy’emu.

JEFF BEZOS ODDAŁ STERY W AMAZONIE

Twórca Amazona nie rozstaje się jednak ostatecznie ze spółką, w której będzie pełnił funkcję prezesa wykonawczego i rozwijał nowe produkty i usługi. Bezos pozostaje też głównym akcjonariuszem Amazona – posiada ponad 10 procent akcji firmy.

Twórca Amazona skupia się teraz przede wszystkim na podboju kosmosu rozwijając spółkę Blue Origin. Według wcześniejszych zapowiedzi ​​w tym miesiącu w kosmos ma polecieć pierwsza załoga astronautów – w tym kosmicznych turystów. Rakieta Bezosa, o nazwie New Shepard jest przeznaczona do przewożenia do sześciu osób na raz podczas przelot tuz ponad atmosferę Ziemi. Podczas lotów testowych rakiety osiągały wysokość ponad 100 kilometrów nad powierzchnią naszej planety.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

JEFF BEZOS ODDAŁ STERY W AMAZONIE

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

O blisko 10 proc. spadają akcje Amazonu po publikacji zaskakującej kwartalnej straty tej największej na świecie firmy e-handlu.

Bez kategorii

Wyniki chmurowej części Amazona znów na pierwszym planie. W biznesie detalicznym jest zdecydowanie gorzej. Ale i tak inwestorzy zareagowali na informacje z Amazona zakupami,...

USA

Google, Facebook, Amazon - trzy firmy, które rządzą światowym e-commerce publikują w tym tygodniu swoje wyniki finansowe.

GPW

Allegro uruchamia usługę fulfillmentu dla sprzedawców. Z punktu widzenia sprzedawców oznacza to, że mogą zlecić Allegro pakowanie i wysyłkę towarów - których sami nigdy...

%d bloggers like this: