Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

JAKI KOSZT PRACOWNIKA W 2024

Koszt pracownika w 2024 roku – pokazujemy tabelę.

KOSZT PRACOWNIKA W 2024
foto: pixabay,com

Minimum 5 tysięcy złotych będzie kosztował przedsiębiorców w przyszłym roku pracownik zatrudniony na minimalne wynagrodzenie.

KOSZT PRACOWNIKA W 2024
Koszt pracownika w 2024 roku. Opracowanie: Telewizja Biznes24.

Minimalne wynagrodzenie w 2024 r. będzie powyżej czterech tysięcy dwustu zł. W związku z wysoką inflacją, tak jak w tym roku, będzie ono ustalone w dwóch terminach – od 1 stycznia i od 1 lipca – powiedziała w weekend minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

CZYTAJ TEŻ: WZROSTY W STANACH

Zgodnie z przepisami Rada Ministrów do 15 czerwca ma przedstawić Radzie Dialogu Społecznego (RDS) propozycję wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę i minimalnej stawki godzinowej.

Według danych resortu rodziny i polityki społecznej minimalne wynagrodzenie w Polsce otrzymuje obecnie około 3 mln Polaków.

JAKI KOSZT PRACOWNIKA W 2024

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: