Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

ZBIGNIEW JAGIEŁŁO NA CZELE RN MCI CAPITAL

Zbigniew Jagiełło na czele rady nadzorczej MCI Capital. Były prezes PKO BP obejmie także w funduszu funkcję starszego doradcy.

ZBIGNIEW JAGIEŁŁO NA CZELE RN MCI CAPITAL

To nie jedyne stanowisko , jakie objął Jagiełło po odejściu z największego w Polsce banku. Od lipca ubiegłego roku zasiada w radzie nadzorczej Asseco, a od czerwca 2021 rok. w radzie nadzorczej Polskiego Standardu Płatności.

MCI Capital, w którym Zbigniew Jagiełło obejmie fotel szefa Rady Nadzorczej – jest funduszem private equity działającym w sektorze technologii w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

CZYTAJ TEŻ: SKRADZIONE BITCOINY WARTE CO NAJMNIEJ $3.6 MILIARDA W RĘKACH FBI. NAJWIĘKSZA KONFISKATA W HISTORII

MCI Capital to spółka założona przez Tomasza Czechowicza, wrocławskiego przedsiębiorcę, którego pierwszym dużym przedsięwzięciem była produkcja komputerów PC pod marką JTI.

MCI koncentruje się na firmach, dla których cyfryzacja jest podstawą modeli biznesowych (m.in. handlu detalicznym, usługach finansowych, TMT, opiece zdrowotnej oraz transporcie i logistyce).


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ZBIGNIEW JAGIEŁŁO NA CZELE RN MCI CAPITAL

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Prezesem PKO BP zostanie jeden z członków zarządu banku - zdradził w rozmowie z portalem Interia wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński. Nieoficjalnie mówi się,...

%d bloggers like this: