Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

INTERSPORT Z BARDZO SŁABYM Q3’23/24

Intersport miał prawie o 26% mniejsze przychody w III kwartale roku obrotowego 23/24 niż rok wcześniej- podała spółka prezentując szacunkowe dane.

INTERSPORT Z BARDZO SŁABYM Q3'23/24

Przekłada się to na ponad 46 milionów zł łącznych przychodów ze sprzedaży.

W kanale internetowym sprzedaż wyniosła w tym okresie nieco ponad 8 milionów zł co oznacza wzrost na poziomie ok 12% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Z kolei Narastająco, w okresie od 1 kwietnia do 31 grudnia roku ubiegłego, spółka osiągnęła w obu kanałach detalicznych przychody na poziomie 117 i pół miliona złotych, czyli o prawie 4% niż rok wcześniej.

Intersport zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego w wybranych centrach handlowych dużych miast w całej Polsce.
Spółka jest notowana na GPW od 2006 r, rok później kurs akcji osiągnął all time high w okolicach 16 zł za sztukę i od tego momentu, spółka utraciła prawie 95% swojej kapitalizacji rynkowej. Dzisiaj akcje intersportu na koniec sesji kosztowały… okrągłą złotówkę.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...