Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

INTERSPORT Z BARDZO SŁABYM Q3’23/24

Intersport miał prawie o 26% mniejsze przychody w III kwartale roku obrotowego 23/24 niż rok wcześniej- podała spółka prezentując szacunkowe dane.

INTERSPORT Z BARDZO SŁABYM Q3'23/24

Przekłada się to na ponad 46 milionów zł łącznych przychodów ze sprzedaży.

W kanale internetowym sprzedaż wyniosła w tym okresie nieco ponad 8 milionów zł co oznacza wzrost na poziomie ok 12% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Z kolei Narastająco, w okresie od 1 kwietnia do 31 grudnia roku ubiegłego, spółka osiągnęła w obu kanałach detalicznych przychody na poziomie 117 i pół miliona złotych, czyli o prawie 4% niż rok wcześniej.

Intersport zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego w wybranych centrach handlowych dużych miast w całej Polsce.
Spółka jest notowana na GPW od 2006 r, rok później kurs akcji osiągnął all time high w okolicach 16 zł za sztukę i od tego momentu, spółka utraciła prawie 95% swojej kapitalizacji rynkowej. Dzisiaj akcje intersportu na koniec sesji kosztowały… okrągłą złotówkę.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O planowanych dopłatach do zakupu samochodów elektrycznych w tym również używanych, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Gisem z Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co zmieni reforma rynku bilansującego i jak może poprawić wyceny energii elektrycznej, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Maciejem Wapińskim z PSE

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym ile kosztuje utrzymanie Spodka i jakie są koszty największych konferencji rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Wojciechem Kuśpikiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Wspierania...

INNE

Gdański port unieważnił postępowanie na hub w którym ma przeładowywane być m.in zboże. Spółka nie podała przyczyn anulowania postępowania.