Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

INTER CARS ZWIĘKSZA PRZYCHODY

Inter Cars zwiększa przychody o 21.5% rok do roku.

INTER CARS

Brak na rynku nowych samochodów powoduje że większym wzięciem cieszą się używane auta. I części do nich. Giełdowy Inter Cars poinformował że jego skonsolidowane przychody w w czerwcu tego roku wyniosły 1 mld 250 mln zł, co oznacza wzrost rok do roku o 21.5%.

CZYTAJ TEŻ: UNIMOT PODWOIŁ PRZYCHODY

Narastająco od początku roku grupa wypracowała 6 mld 810 mln zł przychodów, czyli blisko o jedną czwartą niż w pierwszej połowie 2021 roku. W Polsce wzrost sprzedaży wyniósł 17.8% do 2 mld 938 mln zł.

Inter Cars to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 18 lat akcje spółki notowane są na głównym parkiecie GPW.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

INTER CARS ZWIĘKSZA PRZYCHODY

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że w poniedziałek zacznie działać embargo Unii Europejskiej na rosyjską ropę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Jakubem Boguckim, analitykiem rynku...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w polskim lotnictwie cywilnym rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Andrzejem Kobielskim z linii lotniczych Enter Air.

GPW

Jednym z wygranych na fuzji Orlenu i Lotosu jest inna paliwowa firma czyli Unimot. Dzięki przejęciu m.in. spółki Lotos Terminale spółka z Opolszczyzny chce...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O biletach lotniczych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Denizem Rymkiewiczem z eSky.pl.

%d bloggers like this: