Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

INPOST Z REKORDEM PRZESYŁEK

INPOST ROŚNIE

Notowany na amsterdamskiej giełdzie InPost opublikował raport za drugi kwartał, w którym wykazał wzrost wolumenu przesyłek do rekordowego w swojej historii poziomu. Wzrosły także przychody i zysk, choć nie tak mocno jak życzyłby sobie tego rynek.

Wolumen obsłużonych przez Grupę InPost przesyłek osiągnął rekordowy poziom 214,7 mln, co stanowi wzrost o 19 proc. r/r. Zysk netto w drugim kwartale 2023 roku wyniósł 128 mln zł, o 50 mln zł mniej od konsensusu. Przychody InPostu w drugim kwartale bieżącego roku wzrosły rdr o 26,2 proc. do 2,14 mld zł.

CZYTAJ TEŻ: VERCOM TRZYKROTNIE POWIĘKSZYŁ ZYSK

Grupa InPost podtrzymała całoroczne założenia wzrostu powyżej rynku e-commerce we wszystkich kluczowych krajach, w których jest obecna (Polska, Francja, Wielka Brytania).

INPOST Z REKORDEM PRZESYŁEK

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: