Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

INNO-GENE NA CELOWNIKU KNF

JACEK JASTRZĘBSKI
Komisja Nadzoru Finansowego

Biotechnologiczna spółka Inno-Gene, której Komisja Nadzoru Finansowego zarzuca fałszowanie raportów by podbić kurs akcji broni się jak może.

Jak napisał w oświadczeniu Jacek Wojciechowicz, prezes Inno-Gene zgłoszenie do prokuratury przez KNF spółka traktuje z pełną powagą i jest otwarta na współpracę na każdym etapie tego procesu. Na chwilę obecną żadne organy państwowe nie kontaktowały się z zarządem spółki, w związku z czym nie są znane szczegóły sprawy i trudno jest spółce to teraz komentować.

Przypomnijmy, że w ocenie KNF, przekazywane w raportach Inno-Gene informacje mogły wprowadzać w błąd inwestorów co do rzeczywistej sytuacji finansowej i organizacyjnej Inno-Gene.

CZYTAJ TEŻ: CUD NA ORLENIE

Wczorajsza informacja KNF sprawiła, że wtorkowy handel akcjami Inno-Gene nie ruszył, a TKO wynosi blisko -98 proc., prognozując kurs na poziomie 11 groszy.

Inno-Gene to biotechnologiczna spółka notowana na alternatywnym rynku NewConnect. W szczycie covidowej hossy w październiku 2020 roku akcje spółki wyceniane były na ponad 80 zł. W ostatni poniedziałek jeden walor spółki kosztował jeszcze 5 zł.

INNO-GENE NA CELOWNIKU KNF

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: