Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

HUUUGE SKUPI AKCJE

HUUUGE SKUPI AKCJE
źródło: Huuuge

Huuuge skupi akcje własne ponad 30% powyżej ceny rynkowej. Oferta jest czasowo ograniczona przy stałej cenie 37zł za akcję, poinformowała spółka w komunikacie.
Jednocześnie Rada Dyrektorów Huuuge zdecydowała o zakończeniu dotychczasowego skupu akcji Huuuge.

Przedmiotem zaproszenia jest nie więcej niż 17 milionów 122 tysiące akcji, stanowiących łącznie nie więcej niż 20,32 proc. kapitału zakładowego Huuuge.

Planowany skup uprawni ich posiadaczy do wykonywania łącznie nie więcej niż 21,5 proc. głosów na walnym zgromadzeniu.

CZYTAJ TEŻ: WIDMO BANKRUCTWA USA SIĘ ODDALA

Akcje będą nabywane przez spółkę w ramach skupu akcji z zamiarem ich umorzenia. Maksymalna całkowita kwota alokowana przez spółkę na potrzeby skupu akcji wynosi 150 mln dolarów.

Akcjonariusze mogą składać oferty sprzedaży w odpowiedzi na zaproszenie w dniach od 1 do 29 czerwca 2023 r. Na chwilę obecną spółka posiada ponad 4 i pół miliona akcji własnych. Podmiotem pośredniczącym w wykonaniu i rozliczeniu skupu akcji jest Ipopema Securities.

HUUUGE SKUPI AKCJE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: