Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

HUUUGE SKOK DO MWIGU. WIADOMO CO 17 WRZEŚNIA ZMIENI SIĘ W INDEKSACH

Huuuge wejdzie w skład indeksu mWIG40. Zastąpi tym samym Stalprodukt, który opuści indeks. Zmiany nastąpią po sesji 17 września.

HUUUGE SKOK DO MWIGU. WIADOMO CO 17 WRZEŚNIA ZMIENI SIĘ W INDEKSACH
FOT.: BIZNES24

Korekta indeksów nie przyniosła zmian w WIG20.
W skład indeksów sWIG80 i sWIG80TR wejdą Asseco BS, Captor Therapeutics, Creepy Jar, Śnieżka i Stalprodukt, a wyjdą z nich Global Cosmed, Medicalgorithmics, PBKM, Sanwil, Ultimate Games.

W indeksach WIG30 oraz WIG30TR udział spółki PKO BP zostanie ograniczony do 10 proc.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...

GPW

Tak czerwono w WIG20 nie było od dawna – we wtorek kilkanaście minut przed jedenastą niemal wszystkie spółki największego indeksu warszawskiej giełdy traciły wobec...