Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

HUUUGE – PRZYCHODY SKONSOLIDOWANE 2Q’21 +9% R/R

97,5 mln USD skonsolidowanych przychodów miał Huuuge Games. Przychody te nie uwzględniają wpływu rozpoznawania przychodów w czasie w drugim kwartale tego roku – podała spółka powołując się na szacunkowe dane.

HUUUGE - PRZYCHODY SKONSOLIDOWANE 2Q'21 +9% R/R

Przychody te są o 3% większe, w porównaniu do pierwszego kwartału tego roku i o ok 9% większe w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.

Huuuge jest światowym producentem gier typu free-to-play i wydawcą gier online, przeznaczonych na urządzenia mobilne i platformy internetowe.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.

GPW

Pepco z dwucyfrowym wzrostem przychodów. W I kwartale roku obrotowego 2021/2022 do kas spółki wpłynęło 1.35 mld euro, czyli o 12.4% więcej, niż przed...

RYNKI

Apple, czyli najbardziej wartościowa firma świata pochwaliła się się dużo lepszymi wynikami za trzeci kwartał niż rok wcześniej, nie sprostała jednak oczekiwaniom rynku.

USA

Microsoft na fali wzrostowej. Spółka pochwaliła się dobrymi wynikami za III kwartał. Skorygowany zysk na akcję przebiła szacunki i wyniósł 2 dol. 27 centów.