Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

HUUUGE POKAZAŁ DOBRE WYNIKI

HUUUGE SKUPI WŁASNE AKCJE
źródło: Huuuge

O ponad 150% wzrósł rok do roku zysk netto gamingowego Huuuga.

Oznacza to, że spółka zarobiła w pierwszym kwartale ponad 22 mln dolarów.
W analogicznym okresie roku ubiegłego Huuuge chwalił się niespełna 9 mln dolarów zysku netto.

Przychody grupy wyniosły prawie 72 mln dolarów i były niemal zgodne z konsensusem na poziomie 71 mln 300 tys. dolarów. W analogicznym okresie roku poprzedniego przychody wyniosły 84 mln dolarów.

Huuuge jest globalnym producentem gier typu typu free to play na urządzenia mobilne.

Gry produkowane przez spółkę są darmowe. Huuuge zarabia na reklamach wyświetlanych w swoich grach jak i mikropłatnościach. Zakupy graczy stanowią ponad 98% przychodów spółki.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

American Express zanotował bardzo udany drugi kwartał. Spółka pod względem zysku netto przebiła zarówno oczekiwania analityków jak i wyniki sprzed roku. Mimo to nowojorska...

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wizz Air nie ląduje i nie startuje na Okęciu, londyńska giełda nie jest w stanie nadawać komunikatów, latać przestało szereg linii lotniczych w Azji....

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.