Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

HUUUGE GOTOWY DO SKUPU AKCJI

HUUUGE gotowy do skupu akcji własnych za maksymalnie 100 milionów złotych. Wczoraj rada dyrektorów spółki w uchwale zdecydowała o skupie do 2 i pół mln akcji własnych z rynku. Skup rozpocznie się w terminie ustalonym przez spółkę, a zakończy do 31 marca 2023 roku.

HUUUGE GOTOWY DO SKUPU AKCJI

HUUUGE tłumaczy, że skupi akcje na potrzeby pracowniczego programy opcji na akcje. W opublikowanym komunikacie spółka tłumaczy, że: celem skupu jest zaspokojenie potrzeb związanych ze zobowiązaniem do zaoferowania w najbliższej przyszłości osobom zatrudnionym w spółce akcji w wyniku realizacji opcji przyznanych w ramach opisanych w prospekcie emisyjnym oraz raportach finansowych planów opcji pracowniczych.

HUUUGE GOTOWY DO SKUPU AKCJI SPÓŁKA PRZEZNACZY NA TO DO $100 MLN

Producent gier mobilnych zapewnia inwestorów, że nie będzie skupować akcji po cenie wyższej niż aktualny kurs notowań na GPW, na podstawie oficjalnych notowań giełdowych prowadzonych przez GPW, lub po cenie wyższej niż 40 zł na akcję.

Zarząd HUUUGE uważa, że obecna cena akcji – we wtorek na zamknięciu 1 akcja wyceniana była na 18.72 zł – jest znacząco niższa wobec tej z pierwszej oferty publicznej, a obecny sentyment rynkowy nie odzwierciedla długoterminowej wartości amerykańskiej spółki notowanej na GPW. 19 lutego mija rok od giełdowego debiutu HUUUGA na warszawskim parkiecie. Wówczas cena akcji została ustalona na 50 złotych.

Huuuge Games to amerykański producent gier na urządzenia mobilne i platformy internetowe.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.

GPW

Po fiasku wezwania na akcje Cyfrowego Polsatu w którym inwestorzy zapisali się zaledwie na 4 proc. akcji jakie po 35 zł chcieli kupić Reddev...

GPW

Dziś o 15:00 kończą się zapisy na sprzedaż akcji Cyfrowego Polsatu po 35 złotych za sztukę w wezwaniu ogłoszonym przez spółkę, Reddev Investments Limited...

GPW

A już jutro rozpoczną się zapisy dla inwestorów indywidualnych oraz book building w ofercie publicznej spółki biotechnologicznej PolTreg.

%d bloggers like this: