Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

HOMEOFFICE LEPSZY NIŻ BIURO?

Grupa Globe Trade Center wychodzi ze strat zaliczonych w zeszłym roku. Pomimo homeoffice i zmniejszenia rynkowego popytu na powierzchnie biurowe w dużych miastach firma notuje satysfakcjonujące zyski.

HOMEOFFICE LEPSZY NIŻ BIURO

Homeoffice okazał się nie tak bardzo komfortowy jak biuro firmowe. Grupa GTC zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych w dużych miastach w Polsce, a także w pięciu innych państwach. W sumie grupa posiada 830 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

CZYTAJ TEŻ: MILION OSÓB NA KWARANTANNIE. WIĘCEJ, NIŻ NA BEZROBOCIU

Po zeszłym roku spółka zaliczyła ponad 150 milionów złotych straty, a to za sprawą aktualizacji wartości aktywów. W pierwszym półroczu tego roku nastąpiło odbicie lockdownowe i zysk netto wyniósł 97 mln zł. Przychody z pierwszego półrocza 2021 roku były podobne do tych wypracowanych w pierwszej połowie 2020 roku i wyniosły 358 mln zł.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

HOMEOFFICE LEPSZY NIŻ BIURO?

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w polskim lotnictwie cywilnym rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Andrzejem Kobielskim z linii lotniczych Enter Air.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że indeks PMI dla przemysłu w Polsce zwiastuje niewielką nadzieję rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z ekonomistą Markiem Zuberem.

POLSKA

LiveChat z lepszymi wynikami.

POLSKA

Mercator Medical z dużo mniejszym zyskiem niż w 2021 roku.

%d bloggers like this: