Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

ŚWIAT

HENKEL ZOSTAJE W ROSJI

Kolejna spółka zadeklarowała chęć biznesowego pozostania w Rosji. To Henkel – niemiecki gigant chemiczny, notowany na giełdzie we Frankfurcie.

HENKEL ZOSTAJE W ROSJI

Prezes spółki, Simone Bagel-Trah, zapowiedziała kontynuowanie zarówno produkcji, jak i sprzedaży w Rosji. Stwierdziła jednocześnie, że Henkel w pełni stosuje obowiązujące sankcje.

Spółka zatrudniająca w Rosji około 2500 pracowników na początku marca wstrzymała wszelkie inwestycje oraz działania reklamowe i sponsoringowe w tym kraju.

HENKEL ZOSTAJE W ROSJI

Dyrektor finansowy spółki zapowiedział wczoraj, że cele sprzedażowe będą utrzymane, choć ich realizacja staje się coraz bardziej niepewna.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może się wydarzyć w Ukrainie i jakie tego mogą być konsekwencje rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z prof. Katarzyną Zysk z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że ropa drożeje po zapowiedzi ograniczenia wydobycia przez OPEC rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dorotą Sierakowską, analitykiem surowcowym Domu Maklerskiego Banku...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co się dzieje na Dalekim Wschodzie wśród największych sojuszników Władimira Putina rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem Ziółkiem, prezesem Amber Global...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może oznaczać ogłoszenie mobilizcji w Rosji rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Janem Piekło, byłym ambasadorem Polski w Ukrainie.

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: