Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

GPW: MNIEJ BYKÓW, WIĘCEJ NIEDŹWIEDZI

PIENIĄDZE PŁYNĄ DO TFI

O ponad 17% spadł odsetek inwestorów, którzy wciągu najbliższych sześciu miesięcy spodziewają się trendu wzrostowego na warszawskim parkiecie. Tak wynika z cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów.

I tak trendu wzrostowego oczekuje obecnie 57% badanych inwestorów.

Z kolei według prawie 19% respondentów warszawska giełda wciągu najbliższych 6 miesięcy będzie poruszała się w trendzie bocznym. Odsetek inwestorów, którzy zakładają taki wariant wzrósł od ostatnich badań o ponad 5%.

Z kolei trendu spadkowego oczekuje ponad 24% badanych inwestorów. Oznacza to, że od ostatniego badania przybyło ponad 12% niedźwiedzi.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

WYNIKI

Walne zgromadzenie Unimotu zdecydowało o wypłacie PRAWIE 33 mln zł z zysku za ubiegły rok na dywidendę, co daje 4 zł na akcję.

FIRMA

KGHM podjął uchwałę w sprawie emisji na rynku polskim obligacji serii C o łącznej wartości nominalnej 1 mld zł, w ramach programu emisji obligacji...

WYNIKI

Walne zgromadzenie CD Projektu zdecydowało o przeznaczeniu prawie 100 mln zł z zysku netto za ubiegły rok na wypłatę dywidendy, co daje 1 zł...

GPW

Trójmiejski producent odzieży, grypa LPP podała wyniki za pierwszu kwartał roku obrotowego 2024-2025. Opublikowane dane są dużo lepsze od tego co spółka podawała w...