Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

GOOGLE, FB I TWITTER ODKŁADAJĄ POWRÓT DO BIUR

Google, Facebook i Twitter nie wracają jednak do biur. Kolejne amerykańskie firmy technologiczne ogłaszają, że co najmniej do późnej jesienie – a nawet do wiosny przyszłego roku – przedłużają pracę zdalną.

GOOGLE, FB I TWITTER ODKŁADAJĄ POWRÓT DO BIUR
FOT.: Arthur Osipyan, Unsplash

Seria informacji o odłożeniu terminu powrotu do biur przyszła po tym, jak władze USA zaczęły wprowadzać kolejne restrykcje związane z rozprzestrzenianiem wirusa delta. W tej chwili w Dolinie Krzemowej standardem jest, że najwyżej połowa pracowników może być danego dnia obecna w biurze. Od września ta liczba miała rosnąć – ale firmy właśnie wycofują się z deklaracji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

COVID

COVID zabił w ciągu dwóch lat co pięćsetnego człowieka. WHO przedstawiło swoje szacunku ponad dwukrotnie przekraczające oficjalne rządowe dane o zgonach spowodowanych pandemią.

ŚWIAT

Wygląda na to, że Elon Musk dopiął swego i przejmie Twittera. Założyciel i szef Tesli zgodził się kupić Twitter Inc. za 44 miliardy dolarów,...

Bez kategorii

Rośnie napięcie wokół próby przejęcia Twittera przez Elona Muska. Wezwanie miliardera do sprzedaży akcji po 54.20 dolarów za sztukę odrzucił saudyjski książę. Alwaleed bin...

ŚWIAT

Premier Izraela zapowiedział koniec obowiązywania paszportów covidowych jeszcze w lutym.

%d bloggers like this: