Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

Bez kategorii

GOLDMAN SACHS LIDEREM NA GPW

Goldman Sachs liderem wśród brokerów na warszawskiej giełdzie.

ZYSK GPW

Goldman Sachs w październiku utrzymał pozycję lidera obrotów na rynku akcji GPW. Na drugim miejscu pozostał Morgan Stanley Europe – podała Giełda w komunikacie.

Udział Goldman Sachs wyniósł prawie 17 proc., a Morgan Stanley blisko 11 proc. Trzecie miejsce w zestawieniu najbardziej aktywnych brokerów na rynku transakcji sesyjnych akcjami zajęło Biuro Maklerskie PKO BP z ponad 9% udziałem, a czwarte z 8% wynikiem UBS Europe).

CZYTAJ TEŻ: RUSZYŁ HANDEL NA GLOBAL CONNECT NA GPW

Na piątym miejscu, z udziałem na poziomie znalazł się Bank of America, który odpowiadał za ponad 7 i pół procent wszystkich transakcji. Udział poszczególnych instytucji w obrotach liczony od początku roku rozkłada się niemal identycznie jak w październiku.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

GOLDMAN SACHS LIDEREM NA GPW

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: