Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

GENEWA: SPOTKANIE BIDEN-PUTIN

Oczy całego świata zwrócone dziś będą na Genewę , gdzie dojdzie do historycznego spotkania prezydentów USA i Rosji. Rozmowy mają potrwać około 4 godzin.

Prezydent Stanów Zjednoczonych wczoraj przyleciał do Genewy prosto z Brukseli, gdzie odbył się szczyt Unia Europejska – USA. Prezydent Rosji ma do Genewy przylecieć dziś.
Spotkanie Putin-Biden odbędzie się w ramach szczytu amerykańsko-rosyjskiego. Obaj prezydenci spotkają się w willi La Grange na terenie wielkiego parku w dzielnicy EAUX-Vives na wzgórzu, w pobliżu Jeziora Genewskiego.

Rozmowy między Rosją a USA odbędą się w dwóch rundach. Najpierw spotkają się
delegacje obydwu państw, następnie rozmowy zostaną ograniczone do głów państw, tłumaczy oraz szefów dyplomacji, Antony’ego Blinkena i Siergieja Ławrowa.

Po spotkaniu odbędą się dwie konferencje prasowe, pierwszy ma wystąpić Prezydent Rosji Wladimir Putin.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Firma Nanoracks, we współpracy z Voyager Space i Lockheed Martin, utworzyła zespół, aby opracować pierwszą w historii swobodnie latającą, komercyjną stację kosmiczną – Starlab.

USA

Mamy mocna negatywną niespodziankę z amerykańskiego przemysłu.

USA

Pierwszy raz od miesiąca liczba zasiłków dla bezrobotnych w Stanach Zjednoczonych spadła poniżej 300 tysięcy.

ŚWIAT

By rozładować zatory w globalnym łańcuchu dostaw - największy port w Stanach Zjednoczonych pod względem ruchu kontenerowego - Port w Los Angeles - będzie...