Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

FRANCUSKI WEEKEND NA TORZE SŁUŻEWIEC

Francuski weekend na torze wyścigów konnych na Służewcu. Urodzone we Francji konie wygrały aż 7 z 12 gonitw rozegranych w sobotę i niedzielę. Pozostałe gonitwy podzieliły między sobą konie pochodzące z Polski, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

WYŚCIGI KONNE W TELEWIZJI BIZNES24

Deszczową sobotę tryumfem rozpoczął ogier pełnej krwi angielskiej o dumnej nazwie Marcus Aurelius, trenowany przez Emila Zaharieva dla syndykatu – czyli grupy właścicieli – WRS Racing Club. W kolejnej gonitwie jako pierwsze celownik mijały urodzony w Polsce Lex – co było największą niespodzianką soboty i sprawiło, że nikomu z bywalców Służewca nie udało się trafnie wytypować zwycięzców wszystkich pięciu gonitw pierwszego dnia weekendu.

Ogier Silver Run
Ogier Silver Run

Trzecią gonitwę wygrał pochodzący z Irlandii – ale obecnie trenowany w Polsce – Silver Run. Dwie ostatnie gonitwy również podzieliły między sobą koniec z Polski – Big Bang i urodzona w Irlandii klacz Charlotte Ava, trenowana przez Macieja Janikowskiego – nestora polskiego jeździectwa wyścigowego.

Bardziej słoneczna, ale równie wietrzna niedziela przyniosła aż pięć zwycięstw koniom pochodzącym z Francji. Zaczęło się od tryumfu kłusaka o imieniu Factoriel. Drugą gonitwę zwyciężył Kareem – i było to jedyne zwycięstwo pochodzącego z Polski konia w czasie niedzielnych gonitw. Trzeci wyścig to znów tryumf konia trenowanego przez Macieja Janikowskiego – zwyciężyła pochodząca z Wielkiej Brytanii trzyletnia klacz Little Pati.

Ogier Big Bang
Ogier Big Bang

Cztery kolejne gonitwy przypadły już wyłącznie koniom urodzonym we francuskich stajniach – najpierw jako pierwszy na metę przybiegł ZF Gawharat Oman, później w Memoriale Stanisława Sałagaja tryumfował kla Al. Suweida, gonitwę nr 6 zwyciężył ogier Mavelous Stam, a wyścigowy weekend zakończyło zwycięstwo klaczy Furnika, w drugim w niedzielę wyścigu kłusaków.

Wyścigi konne w telewizji BIZNES24 co weekend

Wszystkie gonitwy tego sezonu mogą Państwo oglądać w każdy weekend w telewizji BIZNES24 – w najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy do podziwiania koni i przeżywania sportowych emocji od 14:30.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

FRANCUSKI WEEKEND NA TORZE SŁUŻEWIEC

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!
Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

%d