Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FORUM BGK DLA JST

FORUM BGK DLA JST

FORUM

BANKU GOSPODARSTWA KRAJOWEGO

DLA

JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

 

FORUM BGK DLA JST

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W CZASACH KRYZYSU

O tym jakie są wyzwania dla samorządów w nadchodzących, trudnych latach rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Mateuszem Walewskim, głównym ekonomistą BGK.

CZYM SIĘ ZAJMUJE FUNDACJA MOST THE MOST

O tym czym się zajmuje fundacja Most the Most rozmawiał na konferencji Banku Gospodarstwa Krajowego dla jednostek samorządu terytorialnego Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Brygidą Ślabską, prezes fundacji Most the Most.

FORUM BGK DLA JST
FORUM BGK DLA JST

JAK SIĘ ROZMAWIA Z RZĄDEM PO USZCZUPLENIU BUDŻETÓW SAMORZĄDÓW

O tym jak się rozmawia z rządem po uszczupleniu budżetów samorządów rozmawiał na konferencji Banku Gospodarstwa Krajowego dla jednostek samorządu terytorialnego Marcin Dobrowolski z BIZNES24 Krzysztofem Żukiem, prezydentem Lublina.

JAK SAMORZĄDY WIDZĄ ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ POLSKI

O tym jakie wyzwania stoją przed samorządami w kontekście ich zrównoważonego rozwoju rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Mateuszem Walewskim, głównym ekonomistą BGK.

FORUM BGK DLA JST
Samorządy inwestują mimo wysokiej inflacji. XV Forum BGK dla JST

SAMORZĄDY INWESTUJĄ MIMO WYSOKIEJ INFLACJI

Mimo wysokiej inflacji wydatki samorządów rosną. Rosną w ujęciu realnym. Zapytane przez ekonomistów Banku Gospodarstwa Krajowego o plany na przyszły rok, samorządy zadeklarowały plany inwestycyjne o 60% wyższe niż w 2022. Realny wzrost wydatków inwestycyjnych samorządów w tym roku wyniósł ponad 26%.