Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

MOTORYZACJA

FORD /TESLA – 1:0

Prezes Forda zapewnia, że jego firma nie sponsorowała filmu, w którym pickup forda wydobywa z opałów pickupa tesli – czyli słynnego Cybertrucka. Film z akcji wyciągania ze śniegu błyskawicznie podbił internet.

PROBLEMY TESLI
źródło: Tesla

Na filmie widzimy, jak nowiutki Cybertruck – na rynku pojawił się dokładnie dwa tygodnie temu – nie jest w stanie wyjechać pod niezbyt stromą, ale ośnieżoną górkę. Właściciel Cybertrucka próbował bowiem zabrać ze sobą choinkę.

Kiedy pickup o marsjańskim wyglądzie nie poradził sobie z ziemskimi zimowymi warunkami – na odsiecz ruszył Ford Super Duty. Powoli, ale skutecznie wyciągnął Cybertrucka z kłopotów.

Oba samochody są swoimi konkurentami, więc szybko pojawiło się podejrzenie, że film jest ustawką. Tak, jak ustawką były niegdyś kolejki po iPhony, które okazały się być sponsorowane przez producenta tych telefonów. Ford zapewnia jednak, że chociaż cieszy go przewaga Super Duty nad Cybertruckiem – to nie brał udziału w stworzeniu filmu.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Tesla podniosła ceny jednego z najpopularniejszych elektryków w Europie i Polsce - modelu 3. To pokłosie wyższego cła na auta elektryczne produkowane w Chinach...

INNE

Trzy firmy adwokackie, które doprowadziły do zablokowania olbrzymiego pakietu wynagrodzenia Elona Muska w wysokości 56 miliardów dolarów, teraz domagają się... 7 mld dolarów za...

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Akcje Tesli rosną, wszystko za sprawą opublikowanych danych dotyczących produkcji i dostaw pojazdów w drugim kwartale tego roku.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Spadająca sprzedaż aut Tesli powoduje, że spółka musi zwolnić więcej osób niż pierwotnie planowała. Na początku tygodnia spółka rozpoczęła kolejną już redukcję etatów w...