Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

MOTORYZACJA

FORD /TESLA – 1:0

Prezes Forda zapewnia, że jego firma nie sponsorowała filmu, w którym pickup forda wydobywa z opałów pickupa tesli – czyli słynnego Cybertrucka. Film z akcji wyciągania ze śniegu błyskawicznie podbił internet.

PROBLEMY TESLI
źródło: Tesla

Na filmie widzimy, jak nowiutki Cybertruck – na rynku pojawił się dokładnie dwa tygodnie temu – nie jest w stanie wyjechać pod niezbyt stromą, ale ośnieżoną górkę. Właściciel Cybertrucka próbował bowiem zabrać ze sobą choinkę.

Kiedy pickup o marsjańskim wyglądzie nie poradził sobie z ziemskimi zimowymi warunkami – na odsiecz ruszył Ford Super Duty. Powoli, ale skutecznie wyciągnął Cybertrucka z kłopotów.

Oba samochody są swoimi konkurentami, więc szybko pojawiło się podejrzenie, że film jest ustawką. Tak, jak ustawką były niegdyś kolejki po iPhony, które okazały się być sponsorowane przez producenta tych telefonów. Ford zapewnia jednak, że chociaż cieszy go przewaga Super Duty nad Cybertruckiem – to nie brał udziału w stworzeniu filmu.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O akcjach Kernela i decyzji o obniżeniu kapitału zakładowego, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnących zarobkach w Polsce i o tym jak te wzrosty wpłyną na gospodarkę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Kazimierzem Sedlakiem, dyrektorem...