Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

FIRMY W PROGRAMIE MÓJ ELEKTRYK: OD 22 XI NABÓR

Od 22 listopada rusza nabór wniosków dla firm do programu Mój Elektryk – podał Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FIRMY W PROGRAMIE MÓJ ELEKTRYK: OD 22 XI NABÓR

Budżet programu to 700 milionów złotych. Wnioski będzie można składać od 22 listopada 2021 do 30 września 2025 roku, o ile wcześniej nie skończą się pieniądze.

Przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie do zakupu aut elektrycznych i napędzanych wodorem. Wnioski można składać zarówno przy zakupie pojazdu osobowego, dostawczego czy pojazdów kategorii L – czyli dwu i trójkołowych.

Dla osobowych elektryków dotacja wynosi 18 750 zł lub 27 000 zł, o ile deklarowany roczny przebieg pojazdu wyniesie co najmniej 15 tys. km. W przypadku samochodów dostawczych dotacja będzie wyższa, w zależności od przebiegu rocznego – do 50 tys. zł lub do 70 tys. zł.

Od 22 listopada wnioski do NFOŚiGW mogą składać także jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, rolnicy indywidualni oraz kościoły i inne związki wyznaniowe. wsparcie polega na częściowej refundacji kosztu zakupu zeroemisyjnego auta do kwot określonych w programie „Mój elektryk”.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

FIRMY W PROGRAMIE MÓJ ELEKTRYK: OD 22 XI NABÓR

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Od 22 listopada rusza nabór wniosków dla firm do programu Mój Elektryk - podał Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej. Budżet programu to...

%d bloggers like this: