Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ATAK NA STATKI NA MORZU CZERWONYM. OMIJANIE MORZA CZERWONEGO MA SENS? (ROZMOWA) ATAK NA STATKI NA MORZU CZERWONYM. OMIJANIE MORZA CZERWONEGO MA SENS? (ROZMOWA)

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie kłopoty mają armatorzy na Morzu Czerwonym Rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dominikiem Landą, ekspertem frachtu morskiego, współprowadzącym podcast ETA.fm.

TRANSPORT

Niemieckie autostrady będą droższe dla ciężarówek.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach PKP Cargo rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z doktorem Maciejem Jankiewiczem, członkiem zarządu PKP Cargo ds. finansowych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w transporcie morskim i nie tylko, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dominikiem Landą, ekspertem frachtu morskiego, współprowadzącym podcast ETA.fm.

TRANSPORT

PKP Intercity nie planuje podwyżki cen biletów w przyszłym roku - poinformował na konferencji prasowej wiceprezes PKP Intercity Tomasz Gontarz.

TRANSPORT

Historycznie niski poziom wody w jeziorze Gatun, które zasila Kanał Panamski, zmniejsza liczbę statków, które mogą przez niego przepłynąć, zagrażając kluczowemu szlakowi handlowemu -...

INNE

Ceny paliw w przyszłym tygodniu nie będą rosły - prognozuje Biuro Maklerskie Reflex. Pytanie - kiedy będą tanieć. Tego w prognozie Refleksu nie znaleźliśmy...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Salexport Autostrady rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Andrzejem Kaczmarkiem, prezesem Stalexportu Autostrady.