Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

Nie za tydzień, lecz 1 września CD Projekt opublikuje raport za pierwsze półrocze. Powód przesunięcia? Brak danych o sprzedaży.

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

W przyszły piątek najwyżej wyceniana gamingowa spółka warszawskiego parkietu miała opublikować skonsolidowany raport za pierwszych sześć miesięcy 2021 roku. Miesięcy naznaczonych wielkim rozczarowaniem efektem wieloletniej pracy nad grą Cyberpunk. Miała opublikować ale nie opublikuje.

W przesłanym inwestorom i graczom komunikacie CD Projekt informuje, że kilkudniowe przesunięcie wynika „z opóźnionego dostarczenia Spółce raportu sprzedaży w trakcie okresu sprawozdawczego przez jednego z kluczowych partnerów dystrybucyjnych” – czytamy w dokumencie. Skonsolidowany raport za pierwsze półrocze mamy poznać w środę 1 września. O ile, oczywiście nie dojdzie do jakiegoś opóźnienia.

We czwartek CDR zyskał 1.02%


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

RYNKI

Zysk netto grupy Asseco Poland, największej rodzimej spółki informatycznej w pierwszym kwartale wzrósł o 5,6 proc. rok do roku, do 108 mln zł. Wynik...

RYNKI

Większymi przychodami, ale niższym zyskiem zakończył pierwszy kwartał lider polskiego e-handlu, czyli Allegro. Spółka obniża też prognozę wyników na cały 2022 rok.

RYNKI

W pierwszym kwartale PGE, największa krajowa grupa energetyczna sprzedała mniej prądu i ciepła ale i tak jak zyski i przychody okazały się wyższe niż...

%d bloggers like this: