Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

Nie za tydzień, lecz 1 września CD Projekt opublikuje raport za pierwsze półrocze. Powód przesunięcia? Brak danych o sprzedaży.

CD PROJEKT POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

W przyszły piątek najwyżej wyceniana gamingowa spółka warszawskiego parkietu miała opublikować skonsolidowany raport za pierwszych sześć miesięcy 2021 roku. Miesięcy naznaczonych wielkim rozczarowaniem efektem wieloletniej pracy nad grą Cyberpunk. Miała opublikować ale nie opublikuje.

W przesłanym inwestorom i graczom komunikacie CD Projekt informuje, że kilkudniowe przesunięcie wynika “z opóźnionego dostarczenia Spółce raportu sprzedaży w trakcie okresu sprawozdawczego przez jednego z kluczowych partnerów dystrybucyjnych” – czytamy w dokumencie. Skonsolidowany raport za pierwsze półrocze mamy poznać w środę 1 września. O ile, oczywiście nie dojdzie do jakiegoś opóźnienia.

We czwartek CDR zyskał 1.02%

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Cyberpunku 2077, autorstwa CD Projektu z The Game Awards 2023 - powszechnie uznawanych za Oscary w branży gier. Polacy zdobyli nagrodę w kategorii „Najlepiej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O decyzji Rady Polityki Pieniężnej i również o kondycji polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Henrykiem Wnorowskim, członkiem Rady Polityki Pieniężnej.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aktualnej sytuacji gospodarki niemieckiej rozmawiał Marcin Dobroewolski z BIZNES24 z Matuszem Urbanem, z Oxford Economics.

BANKI

O prawie 180 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły zyski banków w Polsce.

%d