Connect with us

Hi, what are you looking for?

GAMING

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

Nie za tydzień, lecz 1 września CD Projekt opublikuje raport za pierwsze półrocze. Powód przesunięcia? Brak danych o sprzedaży.

W przyszły piątek najwyżej wyceniana gamingowa spółka warszawskiego parkietu miała opublikować skonsolidowany raport za pierwszych sześć miesięcy 2021 roku. Miesięcy naznaczonych wielkim rozczarowaniem efektem wieloletniej pracy nad grą Cyberpunk. Miała opublikować ale nie opublikuje.

W przesłanym inwestorom i graczom komunikacie CD Projekt informuje, że kilkudniowe przesunięcie wynika „z opóźnionego dostarczenia Spółce raportu sprzedaży w trakcie okresu sprawozdawczego przez jednego z kluczowych partnerów dystrybucyjnych” – czytamy w dokumencie. Skonsolidowany raport za pierwsze półrocze mamy poznać w środę 1 września. O ile, oczywiście nie dojdzie do jakiegoś opóźnienia.

We czwartek CDR zyskał 1.02%

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.