Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

Nie za tydzień, lecz 1 września CD Projekt opublikuje raport za pierwsze półrocze. Powód przesunięcia? Brak danych o sprzedaży.

FINANSIŚCI PODAJĄ SOBIE RĘKĘ Z GRACZAMI

W przyszły piątek najwyżej wyceniana gamingowa spółka warszawskiego parkietu miała opublikować skonsolidowany raport za pierwszych sześć miesięcy 2021 roku. Miesięcy naznaczonych wielkim rozczarowaniem efektem wieloletniej pracy nad grą Cyberpunk. Miała opublikować ale nie opublikuje.

W przesłanym inwestorom i graczom komunikacie CD Projekt informuje, że kilkudniowe przesunięcie wynika „z opóźnionego dostarczenia Spółce raportu sprzedaży w trakcie okresu sprawozdawczego przez jednego z kluczowych partnerów dystrybucyjnych” – czytamy w dokumencie. Skonsolidowany raport za pierwsze półrocze mamy poznać w środę 1 września. O ile, oczywiście nie dojdzie do jakiegoś opóźnienia.

We czwartek CDR zyskał 1.02%

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Liczba nowych abonentów Netfliksa w ostatnim kwartale minionego roku okazała się niższa niż oczekiwał rynek, co doprowadziło do 20 proc. przeceny akcji w handlu posesyjnym.

GPW

Mercator Medical miał w czwartym kwartale kw. 7,7 mln zł straty netto, wobec niespełna 349 mln zł zysku w poprzednim roku - szacuje spółka.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.