Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KREDYTY

CO Z OPÓŹNIENIA ORZECZENIA SN WYNIKA DLA FRANKOWICZÓW?

W programie Pieniądze z Papieru rozmowa z drem Andrzejem Jeznachem, przedsiębiorcą i teoretykiem zarządzania, autorem książki „Szef, którego szukamy”

Sąd Najwyższy nie wydał 11 maja długo oczekiwanego orzeczenia w sprawie umów kredytowych denominowanych w walutach obcych i zwrócił się o opinie do pięciu instytucji w tym m.in do Rzecznika Finansowego. Co to oznacza dla banków i kredytobiorców i czego należy się spodziewać – prof. Jakub Szczerbowski dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze właśnie Rzecznika Finansowego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Być może sądy zdecydują, czy WIBOR to ustawka?

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nieoczekiwanym zwrocie w sporach frankowych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z adwokat Karoliną Pilawską z kancelarii Pilawska Zorski i Adwokaci.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że ceny ofertowe nieruchomości spadają i czy to się przekłada na spadek cen transakcyjnych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Tomaszem Narkunem,...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

%d bloggers like this: