Connect with us

Hi, what are you looking for?

KREDYTY

CO Z OPÓŹNIENIA ORZECZENIA SN WYNIKA DLA FRANKOWICZÓW?

W programie Pieniądze z Papieru rozmowa z drem Andrzejem Jeznachem, przedsiębiorcą i teoretykiem zarządzania, autorem książki „Szef, którego szukamy”

Sąd Najwyższy nie wydał 11 maja długo oczekiwanego orzeczenia w sprawie umów kredytowych denominowanych w walutach obcych i zwrócił się o opinie do pięciu instytucji w tym m.in do Rzecznika Finansowego. Co to oznacza dla banków i kredytobiorców i czego należy się spodziewać – prof. Jakub Szczerbowski dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze właśnie Rzecznika Finansowego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Dobre dane z Niemiec. W maju indeks instytutu ZEW przekroczył 84 punkty. To znacznie powyżej oczekiwań, które wyniosły niespełna 71 punktów.

RYNKI

Szyfrowany komunikator, BigShortBets ma wyrównać szanse na rynku kapitałowym - twierdzi inicjator jego powstania, Rafał Zaorski. Narzędzie budzi kontrowersje, ale może przyczynić się do rewolucyjnych zmian...

GAMING

Zaledwie 32 i pół miliona złotych wyniósł zysk netto CD Projektu w pierwszym kwartale 2021 roku. To ponad dwa razy mniej niż oczekiwali analitycy...

RYNKI

JSW nie jest zainteresowana kupnem ani nieodpłatnym przejęciem kopalń od Tauronu i innych spółek górniczych - poinformowała JSW w oświadczeniu.

Copyright © 2021 BIZNES24 sp. z o.o.