Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KREDYTY

CO Z OPÓŹNIENIA ORZECZENIA SN WYNIKA DLA FRANKOWICZÓW?

W programie Pieniądze z Papieru rozmowa z drem Andrzejem Jeznachem, przedsiębiorcą i teoretykiem zarządzania, autorem książki „Szef, którego szukamy”

Sąd Najwyższy nie wydał 11 maja długo oczekiwanego orzeczenia w sprawie umów kredytowych denominowanych w walutach obcych i zwrócił się o opinie do pięciu instytucji w tym m.in do Rzecznika Finansowego. Co to oznacza dla banków i kredytobiorców i czego należy się spodziewać – prof. Jakub Szczerbowski dyrektor Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze właśnie Rzecznika Finansowego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

UKOiK skontroluje banki. O tym jak UKOiK zamierza przyjrzeć się praktykom banków w procedurze udzielania wakacji kredytowych i o regulacji cen gazu, oraz węgla...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym kiedy i jak można złożyć wniosek o wakacje kredytowe rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 Joanną Łagowską, dyrektor Wydziału Bankowo-Kapitałowego Biura Rzecznika Finansowego.

POLSKA

WIBOR i raty w górę - pokazujemy o ile wzrosną zobowiązania kredytobiorców.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rosną raty kredytów, oraz o ile jeszcze mogą wzrosnąć w tym roku rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Bartoszem Turkiem, głównym...

%d bloggers like this: