Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

FED: MOŻLIWE CIĘCIA STÓP W USA W 2024

CIĘCIA STÓP W USA

Cięcia stóp procentowych w USA w 2024 roku są możliwe ale niepewne – wynika z protokołu z grudniowego posiedzenia amerykańskiej rezerwy federalnej.

CZYTAJ TEŻ: MINUTKI FED ZASMUCIŁY INWESTORÓW

W tzw. minutkach FED, członkowie komitetu otwartego rynku, decydującego o wysokości stóp procentowych w USA wskazali, że spodziewają się trzech obniżek o ćwierć punktu procentowego do końca 2024 r. W podsumowaniu spotkania odnotowano jednak wysoki poziom niepewności co do tego, jak i czy to się stanie.

Przypomnijmy, że na grudniowym posiedzeniu FED zdecydował się utrzymać stopę referencyjną na najwyższym od lat poziomie w przedziale od 5,25% do 5,5%.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

FED: MOŻLIWE CIĘCIA STÓP W USA W 2024

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

USA

Wygrana Donalda Trumpa może oznaczać rewolucję na Wall Street. Kandydat do fotelu prezydenta USA zapowiada zniesienie części przepisów, które zostały uchwalone po kryzysie bankowym...

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.