Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

FACEBOOK TANIEJE PO ŚWIETNYCH WYNIKACH

Zarząd Facebook pokazał świetne wyniki za 2 kwartał – a następnie wystraszył inwestorów. Akcje konglomeratu największych sieci społecznościowych świata taniały mimo świetnych wyników o nawet 3%

FACEBOOK TANIEJE PO ŚWIETNYCH WYNIKACH

Właściciel sieci Facebook, Instagram i WhatsApp podwoił zysk w 2 kwartale – to ponad 10.5 miliarda dolarów – głównie dzięki gigantycznemu wzrostowi przychodów. Między kwietniem a czerwcem sięgnęły one niemal 30 miliardów dolarów, czyli o ponad połowę więcej, niż przed rokiem. Facebook, jest obok Google, Apple, czy Microsoftu, jednym z największych wygranych pandemicznego przenoszenia handlu do Internetu.

CZYTAJ TEŻ: ORLEN CHCE MIEĆ 54 STACJE WODOROWE DO 2030 ROKU. NIEDUŻO.

Inwestorzy wyprzedawali jednak akcje Facebooka, uznając, że świetne wyniki II kwartału są już uwzględnione w cenach. Tymczasem zarząd spółki ostrzegł, że tak dynamiczny wzrost przychodów jaki widzieliśmy w II kwartale jest nie do utrzymania w kolejnych miesiącach roku.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

FACEBOOK TANIEJE PO ŚWIETNYCH WYNIKACH

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Ogromne zyski Sunex - wyższe o ponad 450% r/r.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie skutki może mieć zapowiadany nowy podatek i jak wpłynie na kondycję polskich przedsiębiorstw brak pieniędzy z KPO rozmawiała Natalia Gorzelnik z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Lubawy rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Marcinem Kubicą, prezesem Lubawa s.a.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Słabną nastroje w polskiej gospodarce. O tym rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Dariuszem Blocherem, członkiem rady nadzorczej Budimex s.a.

%d bloggers like this: