Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KRYPTO

ETHEREUM SIE ULATNIA? OD PRZYSZŁEGO ROKU TYLKO 32 TOKENY NA OSOBĘ

Ethereum – druga najpopularniejsza kryptowaluta świata i najbardziej zaawansowana technologicznie – ogranicza liczbę tokenów, które będzie mogła wydobyć jedna osoba. Od stycznia przyszłego roku będą to maksymalnie 32 tokeny na osobę.

ETHEREUM SIE ULATNIA? OD PRZYSZŁEGO ROKU TYLKO 32 TOKENY NA OSOBĘ
FOT.: Executium / Unsplash

Do 31 grudnia potrwa wydobycie Etherów, a od 1 stycznia 2022 będzie funkcjonować Ethereum 2.0 Ethereum zrewolucjonizował rynek kryptowalut. Technologia kodu pozwala na budowanie aplikacji, bez konieczności budowania całego i oryginalnego blockchaina dla danej aplikacji. Na tym systemie jest opartych ponad 150 kryptowalut. W jej zapisie każdy górnik będzie mógł wydobyć maksymalnie 32 tokeny ETH lub odpowiednią ich ilość o wartości 90 tys. dolarów zgodnie z wyceną rynkową. W całym środowisku krypto wywołało to poruszenie, ponieważ twórcy krypto opartych na Ethereum zastanawiają się czy skutkiem ubocznym będzie ograniczenie wydobycia ich kryptowalut.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Skradzione bitcoiny warte obecnie aż 3.6 miliarda dolarów odzyskane przez amerykańskie służby federalne. Do aresztu trafiła para 30-stolatków, którzy w sieci prowadzili webinary o...

KRYPTO

Trwa run na kryptowaluty. Bitcoin i ethereum, dwie najpopularniejsze cyfrowe waluty na Świecie ustanowiły we wtorek nowe rekordy.

KRYPTO

Akcje pierwszego amerykańskiego funduszu giełdowego powiązanego z bitcoinami wzrosły o 3 proc. podczas wtorkowego debiutu giełdowego.

KRYPTO

Salwador, pierwsze państwo na świecie które uznało bitcoina jako prawny środek płatniczy w kraju oficjalnie kupił kryptowaluty o wartości około 20,9 miliona dolarów, dzień...

%d bloggers like this: