Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KRYPTO

ETHEREUM SIE ULATNIA? OD PRZYSZŁEGO ROKU TYLKO 32 TOKENY NA OSOBĘ

Ethereum – druga najpopularniejsza kryptowaluta świata i najbardziej zaawansowana technologicznie – ogranicza liczbę tokenów, które będzie mogła wydobyć jedna osoba. Od stycznia przyszłego roku będą to maksymalnie 32 tokeny na osobę.

ETHEREUM SIE ULATNIA? OD PRZYSZŁEGO ROKU TYLKO 32 TOKENY NA OSOBĘ
FOT.: Executium / Unsplash

Do 31 grudnia potrwa wydobycie Etherów, a od 1 stycznia 2022 będzie funkcjonować Ethereum 2.0 Ethereum zrewolucjonizował rynek kryptowalut. Technologia kodu pozwala na budowanie aplikacji, bez konieczności budowania całego i oryginalnego blockchaina dla danej aplikacji. Na tym systemie jest opartych ponad 150 kryptowalut.

CZYTAJ TEŻ: BIEDRONKI OTWARTE W NIEDZIELĘ? METODA „NA PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ”

W jej zapisie każdy górnik będzie mógł wydobyć maksymalnie 32 tokeny ETH lub odpowiednią ich ilość o wartości 90 tys. dolarów zgodnie z wyceną rynkową. W całym środowisku krypto wywołało to poruszenie, ponieważ twórcy krypto opartych na Ethereum zastanawiają się czy skutkiem ubocznym będzie ograniczenie wydobycia ich kryptowalut.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O inwestycjach, które mogą zapewnić dużą stopę zwrotu w 2023 r. rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim z BigShortBet$.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O upadku giełdy kryptowalut FTX i o zawiłościach w handlu na rynkach krypto rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim z BigShortBet$.com.

FX

Po upadku FTX bitcoin najniżej od dwóch lat.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O inwestowaniu w na rynku krypto w obecnych czasach rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim, twórcą BigShortBet$.com.

%d bloggers like this: